Universum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Universum

Rol oyunu yeniden yazılıyor.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

a r d e l i a

2 posters
YazarMesaj
Ardelia
Necromencer
Necromencer
Ardelia

a r d e l i a Empty
MesajKonu: a r d e l i a   a r d e l i a Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 6:22 pm

Karakterin;;
İsmi: Ardelia
Soyismi: Lathonia
Yaşı: 19
Irkı: Nacromencer
Karakter Özellikleri:
Ç
ok mu inatçıyım ha sence? Öyleyim sanırım. Fikirlerim ve görüşlerim benim bu dünyadaki tek arkadaşlarım sanırım. Benimle tanışmayı arzulayan ya da arakdaşlık kurmak isteyen çok fani var mıdır buralarda? Sırrımı bilmedikleri halde bir tane bile arkadaşım yoksa, sırrımı açıklamayacağım. Bu bir felaket olmaz mı sence de? Bir düşün kendince. Bir fani zannediliyorum, ancak gene de sevilmiyorum. Ya bir ölümsüz ve katil olduğum bilinse sevilebilir miyim? Ürkütücü, kan dondurucu. Bilinmemeli. Benden başkaları da var mı bu okulda? Yanlız değilim. Damarlarımda akan kanın daha farklı olduğunu hissedebiliyor ve farkına varabiliyorum. Neyse, ben Ardelia. Aslında dahası da var. Ardelia Hrystia Lillium Lathonia. Fazla uzun ve kulağa hoş gelmiyor, biliyorum. Gittiğim her ülkede kullanabilmem için birbirinden farklı isimler. Yıllardır ortalarda gözükmeyen kahrolasıca annem koymuş son ismimi. Ardelia ise kesinlikle benim en sevdiğim. Babam koymuş bu ismi bana. Ardelia, Ardelia, Ardelia...Peki gizemli ve karanlık mıyım yeterince? Fazlasıyla olmalı. Dışarıdan ürkütücü bile gözükebilirim. Küt kesilmiş siyah saçlarım, normale aykırı tuhaf tarzım ile ben farklıyım. Kanımla, tarzımla, düşüncelerimle herkese aykırıyım. Gerçekleri ört bas etmekte üstüme biri var mı bilmiyorum. Yalan söylemek benim için öyle kolay ki. Ama hayır, kendime yalancı dedirtmem. Ben bir yalancı değilim, bir parça kurnazım. Ya da hayal gücüm geniş demek daha mantıklı.

Üstün bir zekam var. Bunu ben de dahil tüm ailemin fertleri biliyor. Biz ölümsüzlerin yetenekleri var iken, ben bir yarı fani olarak üstün zeka ile ödüllendirilmişim. Bu benim için bir artı mı? Bence kesinlikle. Kendime olan güvenim sonsuz. Belki bu yüzdendir gerçekleri ortaya rahatça dökebilirim. Asla konuşurken takılmam, söyleyeceklerimde duraksama yaşamam. Gerçekleri bir ayna gibi yansıtırım. Ayaklarımı yere sımsıkı basarım kendime olan güvenimden dolayı. Kurallarım taviz verilemeyecek kadar sıkıdır. Farkındalıklarım olduğunu biliyorum, cidden. Ben diğerlerinden farklıyım. Kanımla övünmüyorum, fanileri soyutlamıyorum. Bu dünyada ayırdığım dört cins var. Faniler, ölümsüzler, bitkiler ve hayvanlar.[/font]

Ben Daima Derim ki:
* Kediler fanilerin ve tüm canlıların dostu olmalıdır. Köpekler kadar tiksinç yaratıklar olmadığı gibi, kediler canlıları anlayabilen en iyi türdür. Renkleri göz alıcıdır.
* Faniler ölümsüzlerden bir adım aşığıdadır. Tanrı yaratırken bunu bilerek ve bu ayrımların fark edilmesi için yaratmıştır.
/b]
Örnek Rol Oyunu:
*Ben Alexzei. Tekrar koymama gerek yok sanırım.
Arbitrator
Admin
Arbitrator

a r d e l i a Empty
MesajKonu: Geri: a r d e l i a   a r d e l i a Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 7:03 pm

Onaylandı*
http://universum.yetkinforum.com

a r d e l i a
1 sayfadaki 1 sayfası